Fotobudka to atrakcja, która przebojem wkracza na wszelkiego rodzaju imprezy i szybko zyskuje swoich wielbicieli. Daje mnóstwo radości, śmiechu, niezapomnianych emocji i wspaniałe wspomnienia w postaci zdjęć, którymi goście mogą cieszyć się już na imprezie.

 nowoczesny wygląd

22 calowy ekran dotykowy

podgląd na żywo

wersja z kotarami lub bez

fotobudka zmienia kolory

wyglądem może dopasować się do charakteru imprezy

 

aparat Canon 1200 D

lampa błyskowa Quantum Up 200

drukarka termosublimacyjna DNP DS-RX1

całością steruje specjalne oprogramowanie dające możliwość konfiguracji i dopasowania wydruków do potrzeb klientów

 

nowoczesna technologia Green screen – zdjęcia wykonywane są na zielonym tle i automatycznie podmieniane na dowolny plik graficzny, co daje możliwość korzystania z dowolnej ilości teł w ciągu jednej imprezy!


Przykładowe tła i ramki

To tylko przykład. Do wyboru mamy ponad 100 teł i ramek, i codziennie mamy więcej. Możliwości jest naprawdę wiele...

Personalizacja wydruków

Na formacie pocztówka lub pasek możemy zawrzeć od 1 do 4, a nawet więcej zdjęć. Format pocztówki to 15 x 10 cm, a paska 5 x 15 cm.

Personalizujemy wydruki - możemy zmienić tło, dodać logo, napisy, grafikę, zmienić ilość i rozmieszczenie zdjęć. Współpracujący z nami grafik pomoże Państwu w każdej kwestii artystycznej i technicznej.

Jest także możliwość personalizacji ekranu startowego i ścian fotobudki.


 

są nieodłącznym elementem fotobudki Party Show – zabawne okulary, peruki, wąsy na patyku, kapelusze, girlandy, tabliczki ze śmiesznym napisami i wiele innych

stale uzupełniamy nasze gadżety i dbamy o ich higienę

 

jest bardzo prosta, zdjęcia goście robią sobie sami za pomocą ekranu dotykowego, wcześniej przebierając się w zabawne gadżety

przez cały czas trwania imprezy do dyspozycji gości pozostaje animator, który czuwa nad właściwym funkcjonowaniem fotobudki, dba o atmosferę zabawy i dopinguje uczestników do pozowania. Pomaga także tworzyć księgę gości

 

by fotobudka mogła komfortowo funkcjonować potrzebna jest przestrzeń ok. 2 x 3 metry z dostępem do zasilania 230V

w przypadku imprez plenerowych lub awarii prądu możemy pracować na własnym zasilaniu

Czas potrzebny na rozstawienie fotobudki to ok. 30 min. Przyjeżdżamy ok. 50 minut przed planowaną godziną rozpoczęcia i rozstawiamy wszystko zgodnie z życzeniem wynajmującego. Czas ten nie jest wliczany do czasu wynajmu, podobnie jak czas potrzebny do demontażu.